אתם לא לבד!  אימון קוגניטיבי לשיפור הזיכרון, הקשב והריכוז בליווי מאמן אישי
התחל את תהליך האימון עם
הצטרף לרשימת התפוצה
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני

מי אנחנו?


Page Item : Quote

מתי ואיך נוסדה Mindri?

1975, רמת-גן. אמא של שמר, תלמיד כתה ג', שוב הוזמנה לפגישה עם המורה. "הילד חכם אבל עצלן", האשימה המורה. "הוא לא מממש את הפוטנציאל שלו. הוא צריך לקחת את עצמו בידיים". אבל המצב לא השתפר, גם לא בכתה ד', לא בכתה ה' ולא בתיכון. רק עם סיום שירותו הצבאי אובחן שמר ארזי, כיום מנכ"ל חברת Mindri, כסובל מהפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה. הפרעות אלה, שלא אובחנו ולא טופלו מאז ילדותו, גרמו לו לסבל ולתסכול רב במהלך השנים.
החייל המשוחרר שמר אובחן וטופל בגישה של תרגול המיומנויות הקוגניטיביות על ידי פסיכולוג בשם מוטקה פומרנץ ז"ל, אשר ידע לשלב ולחבר בין תהלכי החשיבה ולמידה לבין המשמעויות שלהם מבחינה רגשית ותפקודית. כעבור שנה בעקבות הטיפול חל שינוי דרמטי. הוא נרשם למכינה, השלים את בחינות הבגרות ומשם המשיך לתואר ראשון ותואר שני בחינוך מיוחד.

בעקבות המהפך שחווה, החליט להקים יחד עם רם אלמוג את Mindri, מערכת לאימון ותרגול המיומנויות הקוגניטיביות בליווי ותמיכה של איש מקצוע. 

בשוק קיימות תוכנות תרגילים דומות, אולם הייחוד של Mindri הוא בשילוב של איש מקצוע אשר עוקב אחר כל פעולות המתאמן ומנתח אותן, תוך התייחסות לאופן בו התרגול נעשה ולא רק לתוצאותיו. בנוסף מעניק המאמן גם משוב, תמיכה והנחייה המאפשרים למתאמן ליישם את הכלים שרכש גם בחיי היומיום.
 

שמר ארזי – מנכ"ל

יליד 1968, גר במושב כפר הנגיד, נשוי ואב לשלושה.
המוטו שלו "אתה יכול" בעקבות חוויותיו כילד ונער שסבל מלקויות למידה והפרעות קשב (ולא אובחן עד גיל 21), שמר שם לו למטרה לעשות שינוי ! שינוי בחיי אותם אלו שיש להם את כל התנאים להצליח אם נדע כיצד להגיע לאליהם נכון ולספק להם מענה ראוי.
בעל עשרים שנות ניסיון בטיפול בילדים ומבוגרים הסובלים מלקויות למידה, הפרעות קשב והתנהגות. הגישה הטיפולית המנחה את עבודתו היא שלפיתוח המיומנויות הקוגניטיביות יש חשיבות מכרעת ביכולת האדם להביא לידי ביטוי את יכולותיו.
בעבר הקים מרכזי טיפול ותמיכה, עוסק בהדרכת צוותי חינוך, הדרכת הורים, יעוץ לגופים ממשלתיים ועוד.
מרצה מזה שנים בארץ ובחו"ל, הן בפני אנשי מקצוע והן בפני הקהל הרחב בנושאי התמודדות עם הפרעות קשב וריכוז, התמודדות של הורים לילדים בעלי הפרעות קשב וכן בנושאים הקשורים לקשיים ולתסכולים הנלווים לכך.
יחד עם רם הקים את Mindri. 
בעל תואר ראשון ותואר שני בחינוך מיוחד מאוניברסיטת בר אילן.


רם אלמוג - סמנכ"ל פיתוח

יליד 1969, גר ברמת השרון, נשוי ואב לשניים.
בעל חמש עשרה שנות ניסיון בפיתוח מוצרי תוכנה, בעיקר בתחום החינוכי והלימודי. מוצרים ללימוד פיזיקה ואנגלית שפיתח כמנהל מוצר וכמנהל פיתוח תורגמו ליותר משלושים שפות, ונמכרים עד היום בכל העולם.
האמין ברעיון של Mindri מהרגע הראשון, ובמשך שלוש שנים פיתח את תוכנת התרגילים הייחודית של החברה עד לגרסתה המתקדמת העכשווית.
מכהן גם כמנהל טכנולוגי, מנהל השיווק ושותף בחברת רד אינטראקטיב.
למד קולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל-אביב, מוזיקה בבית הספר למוזיקה רימון ומפתח תוכנה מגיל 14.